MS v biatlone 2024: Júlia Machyniaková dosiahla osobné maximum | SPORTNET

Biatlon – Wikipédia

Úvod k sezóne 2017/18: Slovenská reprezentácia žien - Slovenskybiatlon.sk -  oficiálna stránka reprezentácie
Úvod k sezóne 2017/18: Slovenská reprezentácia žien - Slovenskybiatlon.sk - oficiálna stránka reprezentácie

Majstrovstvá sveta v Biatlone - individuálne preteky žien na 15 km |  Športky.sk
Majstrovstvá sveta v Biatlone - individuálne preteky žien na 15 km | Športky.sk

Reprezentácia | Slovenský zväz biatlonu

Slovinsko biatlon stíhacie ženy 10 km | Bystricoviny.sk - správy - kultúra  - šport
Slovinsko biatlon stíhacie ženy 10 km | Bystricoviny.sk - správy - kultúra - šport

Rusko Biatlon SP mass ženy | Bystricoviny.sk - správy - kultúra - šport

Šprint žien v Ruhpoldingu vyhrala Öbergová. Paulínu Fialkovú zas pochovala  streľba
Šprint žien v Ruhpoldingu vyhrala Öbergová. Paulínu Fialkovú zas pochovala streľba

Slováci sa nenazbierali ani na štafetu: Najväčšie nádeje sa dávajú do  Bátovskej Filakovej
Slováci sa nenazbierali ani na štafetu: Najväčšie nádeje sa dávajú do Bátovskej Filakovej

Drama ve štafetě. Titul patří Norsku, Češky kroužily čtyři trestná kola -  iDNES.cz
Drama ve štafetě. Titul patří Norsku, Češky kroužily čtyři trestná kola - iDNES.cz

Biatlon: Ivona Fialková v stíhačke obsadila 6. miesto. Zlato získala domáca  Talianka - Dobré noviny
Biatlon: Ivona Fialková v stíhačke obsadila 6. miesto. Zlato získala domáca Talianka - Dobré noviny

Biatlon ZOH 2022 ženy ONLINE vytrvalostné preteky na 15 km Fialková

Jediná chyba na strelnici. Fialková predviedla najlepší šprint - Zimné  športy - Športweb
Jediná chyba na strelnici. Fialková predviedla najlepší šprint - Zimné športy - Športweb

Biatlon 2015/2016 - vytrvalostní závod ženy, Rupholding - Aktuálně.cz

Nemecko Ruhpolding biatlon štafety ženy SP 5. kolo

Fialkovej ubudla súperka. Dahlmeierová ako 25-ročná ukončila kariéru -  Zimné športy - Športweb
Fialkovej ubudla súperka. Dahlmeierová ako 25-ročná ukončila kariéru - Zimné športy - Športweb

Výsledky – Vytrvalostní závod - Ženy – Světový pohár v biatlonu Kontiolahti  28.11.2020 -
Výsledky – Vytrvalostní závod - Ženy – Světový pohár v biatlonu Kontiolahti 28.11.2020 -

Švédky dominovali v štafete žien, Slovenky po sesterských výkonoch trináste  | Flashscore.sk
Švédky dominovali v štafete žien, Slovenky po sesterských výkonoch trináste | Flashscore.sk

Biedny výkon Sloveniek na majstrovstvách, museli ich stiahnuť z trate.  Štafetu ovládli Francúzky - Zimné športy - Športweb
Biedny výkon Sloveniek na majstrovstvách, museli ich stiahnuť z trate. Štafetu ovládli Francúzky - Zimné športy - Športweb