MS U20: Slovensko končí na juniorskom šampionáte, v predĺžení rozhodol  fínsky kapitán - Hokejka.sk
MS U20: Slovensko končí na juniorskom šampionáte, v predĺžení rozhodol fínsky kapitán - Hokejka.sk

MS v hokeji 2022 štvrťfinále: Slovensko - Fínsko 2:4 ▶️ VIDEO

ONLINE: Slovensko - Fínsko - Hokej - Športweb

Hokej: Fínsko - Slovensko 4:2 - Šport - Rádio Slovensko

Hokej na ZOH v Pekingu 2022: Slovensko podľahlo Fínsku, Slafkovský strelil  dva góly a Manninen hetrik (foto) - SITA.sk
Hokej na ZOH v Pekingu 2022: Slovensko podľahlo Fínsku, Slafkovský strelil dva góly a Manninen hetrik (foto) - SITA.sk

Slovensko Fínsko hokej MS v hokeji 2022 ONLINE dnes

SLOVENSKO U20 - FÍNSKO U20 (MSJ - 02.01.2024)

Fínsko - Slovensko: Online prenos zo štvrťfinále MS v hokeji žien do 18  rokov | Športky.sk
Fínsko - Slovensko: Online prenos zo štvrťfinále MS v hokeji žien do 18 rokov | Športky.sk

Spravodajstvo - Hokej na ZOH v Pekingu 2022: Slovensko v semifinále vyzve  Fínsko, opäť si budeme musieť privstať
Spravodajstvo - Hokej na ZOH v Pekingu 2022: Slovensko v semifinále vyzve Fínsko, opäť si budeme musieť privstať

MS 18: Slováci zdolali Fínov 3:2 a postúpili do semifinále po 20 rokoch  (hlasy) | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
MS 18: Slováci zdolali Fínov 3:2 a postúpili do semifinále po 20 rokoch (hlasy) | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

ONLINE: ZOH v Pekingu FÍNSKO vs SLOVENSKO

Fínsko dnes zdolalo Slovensko: Výsledok hokej na ZOH 2022 | SPORTNET

Fínske vodky, časť ôsma: Fínsko – Slovensko - BROsport.sk

MS v hokeji 2022 (štvrťfinále): Slovensko viedlo 2:0, ale Anttila strelil  dva góly a Fínsko otočilo výsledok (video+foto) - SITA.sk
MS v hokeji 2022 (štvrťfinále): Slovensko viedlo 2:0, ale Anttila strelil dva góly a Fínsko otočilo výsledok (video+foto) - SITA.sk

Fínsko porazilo Slovensko 3:0, rozhodla záverečná tretina

Slovensko U18 vs. Fínsko U18 [27.4.] ONLINE ▶️ výsledok | BetArena.sk

Fotogaléria - FOTO MS v hokeji 2022 - hokej dnes Slovensko - Fínsko 2:4  štvrťfinále - FOTO | Šport.sk
Fotogaléria - FOTO MS v hokeji 2022 - hokej dnes Slovensko - Fínsko 2:4 štvrťfinále - FOTO | Šport.sk

ZOH 2022 hokej: Slovensko - Fínsko 2:6 | 7sport.sk

Slovensko VS Fínsko Majstrovstvá Sveta v Hokeji 2019

Slováci vyrovnali v hre bez brankára. Fíni ich však po krátkom predĺžení  poslali domov - Reprezentácia - Hokej - Športweb
Slováci vyrovnali v hre bez brankára. Fíni ich však po krátkom predĺžení poslali domov - Reprezentácia - Hokej - Športweb

VIDEO Slovensko - Fínsko 3:4 pp / Hokej U20 - MS v hokeji U20 | Šport.sk

ONLINE: Slovensko - Fínsko, LIVE dnes, MS v hokeji do 18 rokov 2023 |  SPORTNET
ONLINE: Slovensko - Fínsko, LIVE dnes, MS v hokeji do 18 rokov 2023 | SPORTNET

Hokej na ZOH v Pekingu 2022: Slovensko v semifinále tesne podľahlo Fínsku,  Rybár dostal iba jeden gól (foto) - SITA.sk
Hokej na ZOH v Pekingu 2022: Slovensko v semifinále tesne podľahlo Fínsku, Rybár dostal iba jeden gól (foto) - SITA.sk

Live ZOH 2022: Slovensko - Fínsko, hokej dnes online | SPORTNET

Fínsko - Slovensko: Online prenos z MS v hokeji do 20 rokov | Športky.sk

HNonline.sk - MS20 v hokeji: Štvrťfinálový zápas Slovensko - Fínsko  sledujte online
HNonline.sk - MS20 v hokeji: Štvrťfinálový zápas Slovensko - Fínsko sledujte online