Home

preklínať skrútiť leninizmus hokej s danmi škodlivý mesiac súdruh

Ráno s NHL: Nad Dánmi sme na počet hráčov viedli 25:0, dnes je to 5:5.  Priemerný Slovák je navyše horší ako Dán či Nemec
Ráno s NHL: Nad Dánmi sme na počet hráčov viedli 25:0, dnes je to 5:5. Priemerný Slovák je navyše horší ako Dán či Nemec

Súboj s Dánskom rozhodne o všetkom, Slováci si pred ním oddýchli

Nemecko : Dánsko - Online prenos - MS v hokeji 2018 | SPORTNET

HNonline.sk - MS v hokeji 2022: Slováci zvládli kľúčový duel, Dánom nedali  šancu. Vo štvrťfinále sa stretneme s Fínmi
HNonline.sk - MS v hokeji 2022: Slováci zvládli kľúčový duel, Dánom nedali šancu. Vo štvrťfinále sa stretneme s Fínmi

V príprave pred blížiacimi sa MS si Nóri poradili s Dánmi, Poliaci s  Maďarmi | Šport.sk
V príprave pred blížiacimi sa MS si Nóri poradili s Dánmi, Poliaci s Maďarmi | Šport.sk

Rituál Adama Húsku pred súbojom s Dánmi: Dobre sa najesť a potom si pospať  | Nový Čas
Rituál Adama Húsku pred súbojom s Dánmi: Dobre sa najesť a potom si pospať | Nový Čas

Budúcoročné majstrovstvá začnú slovenskí hokejisti dvojzápasom s Dánmi a  Britmi | Konzervatívny denník
Budúcoročné majstrovstvá začnú slovenskí hokejisti dvojzápasom s Dánmi a Britmi | Konzervatívny denník

Stačí Slovákom výhra nad Dánmi? Pardavý: Kanada tri zápasy v rade neprehrá  | SPORTNET
Stačí Slovákom výhra nad Dánmi? Pardavý: Kanada tri zápasy v rade neprehrá | SPORTNET

HNonline.sk - Slováci po zápase s Dánmi: Tabuľka vyzerá pekne

Hokejoví mladíci urobili prvý krok k postupu do štvrťfinále: Vydreli tesný  triumf nad Dánmi | Športky.sk
Hokejoví mladíci urobili prvý krok k postupu do štvrťfinále: Vydreli tesný triumf nad Dánmi | Športky.sk

Dánsko zdolalo Rakúsko: Výsledok a tabuľka na MS v hokeji 2023 | SPORTNET

MS v hokeji 2022 - Slovensko vs. Dánsko - zostava | Šport.sk

Dáni majú šesť nakazených hráčov, dúfajú vo falošnú pozitivitu |  HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
Dáni majú šesť nakazených hráčov, dúfajú vo falošnú pozitivitu | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Slováci na víťazstvo na Nemeckom pohári stále čakajú: S Dánmi padli po  predĺžení
Slováci na víťazstvo na Nemeckom pohári stále čakajú: S Dánmi padli po predĺžení

HOKEJ-MS: Lotyši si v Kolíne nad Rýnom poradili s Dánmi | HockeySlovakia.sk  - oficiálny web slovenského hokeja
HOKEJ-MS: Lotyši si v Kolíne nad Rýnom poradili s Dánmi | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Hokej (Nemecký pohár): Slovensko v druhom zápase neuspelo, Dánsko vyhralo o  gól - SITA.sk
Hokej (Nemecký pohár): Slovensko v druhom zápase neuspelo, Dánsko vyhralo o gól - SITA.sk

Hokej-MS18: Slováci sa natrápili s Dánmi, triumf 5:4 zariadil Roman |  SPORTNET
Hokej-MS18: Slováci sa natrápili s Dánmi, triumf 5:4 zariadil Roman | SPORTNET

Slovinci sa rozlúčili s elitnou kategóriou výhrou nad Dánmi 1:0

Dánsko vyhralo presvedčivo nad Rakúskom - Správy RTVS

Česi na MS v Rige odohrali proti Slovensku priateľský zápas, hokejový  expert ich skritizoval za hru s Dánmi - SITA.sk
Česi na MS v Rige odohrali proti Slovensku priateľský zápas, hokejový expert ich skritizoval za hru s Dánmi - SITA.sk

Štandard - Televízne tipy: Nová kriminálka a hokej s Dánmi

Sme vo štvrťfinále! Po suverénnej výhre nad Dánmi postupujeme medzi osem  najlepších | Nový Čas
Sme vo štvrťfinále! Po suverénnej výhre nad Dánmi postupujeme medzi osem najlepších | Nový Čas

Dánsko zdolalo Francúzsko: Výsledok a tabuľka na MS v hokeji 2022 | SPORTNET

Švédi si po exhibičnom výkone poradili s Dánmi 6:4 - SITA.sk