Home

V realite pojem odhaliť humenne rimavska sobota hokej tvrdohlavý Madison Škôlka

HC 19 Humenné - Aktuálne články | Športky.sk

Hokej: Humemné zdolalo Kežmarok 7:2:, vyhrala aj Rimavská Sobota | SPORTNET

O víťazovi rozhodli až samostatné nájazdy, Humenné je už len krok od  postupu do extraligy | Športky.sk
O víťazovi rozhodli až samostatné nájazdy, Humenné je už len krok od postupu do extraligy | Športky.sk

HKM Rimavská Sobota - Humenné ukončilo naše postupové nádeje. Zabojujeme  ešte o bronzovú priečku. Prvé dva zápasy finálovej série východnej skupiny  odohrali hokejisti Rimavskej Soboty na domácom ľade. O úspechu sa hovoriť
HKM Rimavská Sobota - Humenné ukončilo naše postupové nádeje. Zabojujeme ešte o bronzovú priečku. Prvé dva zápasy finálovej série východnej skupiny odohrali hokejisti Rimavskej Soboty na domácom ľade. O úspechu sa hovoriť

Hráči HKM Rimavkej Soboty podľahli Humennému vo finálovej sérii B skupiny.  Čaká ich boj o tretie miesto
Hráči HKM Rimavkej Soboty podľahli Humennému vo finálovej sérii B skupiny. Čaká ich boj o tretie miesto

DOPLNENÉ-HKM: Hokejisti Rimavskej Soboty postúpili do finále. Tam ich čaká  Humenné
DOPLNENÉ-HKM: Hokejisti Rimavskej Soboty postúpili do finále. Tam ich čaká Humenné

7.kolo 2.ligy: Rimavská Sobota strelila 14 gólov, Humenné a Púchov stále  bez prehry | HokejPortal.sk
7.kolo 2.ligy: Rimavská Sobota strelila 14 gólov, Humenné a Púchov stále bez prehry | HokejPortal.sk

O nás :: HKM Rimavská Sobota

HOKEJ: Humenné porazené, nádej žije ďalej

O niekoľko dní štartuje nová hokejová sezóna. Aké majú ambície, prezradil  Michal Slovák
O niekoľko dní štartuje nová hokejová sezóna. Aké majú ambície, prezradil Michal Slovák

1. kolo HK Gladiators Trnava – HKM Rimavská Sobota 1:2 (HIGHGLIHTY)

Víťazná trofej aj štedrá prémia: Humenné triumfovalo vo finále JOJ Šport  Slovenského pohára | Športky.sk
Víťazná trofej aj štedrá prémia: Humenné triumfovalo vo finále JOJ Šport Slovenského pohára | Športky.sk

Nováčik ulovil zámorskú posilu: Humenné posilnil urastený kanadský útočník  | Športky.sk
Nováčik ulovil zámorskú posilu: Humenné posilnil urastený kanadský útočník | Športky.sk

HC Košice vs. HC 19 Humenné | kamdomesta.sk

HKM Rimavská Sobota - JOJ ŠPORT Slovensko 18 8:2 vo vloženom zápase |  HokejPortal.sk
HKM Rimavská Sobota - JOJ ŠPORT Slovensko 18 8:2 vo vloženom zápase | HokejPortal.sk

HOKEJ: Humenčania vyrovnali finálovú sériu II. ligy | HockeySlovakia.sk -  oficiálny web slovenského hokeja
HOKEJ: Humenčania vyrovnali finálovú sériu II. ligy | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

16.kolo 2.ligy: Púchov stále dominuje, Rimavská Sobota zdolala Humenné |  HokejPortal.sk
16.kolo 2.ligy: Púchov stále dominuje, Rimavská Sobota zdolala Humenné | HokejPortal.sk

HKM Rimavská Sobota - Je to tam ❗🎉 Humenné konečne porazené 💪👌 Zajtra  ideme vyrovnať sériu 👍🏒🥅 | Facebook
HKM Rimavská Sobota - Je to tam ❗🎉 Humenné konečne porazené 💪👌 Zajtra ideme vyrovnať sériu 👍🏒🥅 | Facebook

2.liga: Martin a Humenné do finále | HokejPortal.sk

Novinky v hokejovom klube: Do obrany prichádza najproduktívnejší zadák  minulej sezóny, má titul s Humenným
Novinky v hokejovom klube: Do obrany prichádza najproduktívnejší zadák minulej sezóny, má titul s Humenným

Hokej HKM Rimavská Sobota - HC 19 Humenné - SOBOTNIK.SK

Rimavská Sobota bude v lige súťažiť aj s Lučencom a Detvou

HOKEJ: Soboťania zachraňovali výsledok v posledných minútach, napokon  prehrali v predĺžení
HOKEJ: Soboťania zachraňovali výsledok v posledných minútach, napokon prehrali v predĺžení