Home

AIDS hlavný najďalej ms cyklistika nórsko znásilnenia upiecť zlo

Saganove MS v Bergene boli pre Nórsko pohromou: Neuveríte, čo sa stalo! |  Nový Čas
Saganove MS v Bergene boli pre Nórsko pohromou: Neuveríte, čo sa stalo! | Nový Čas

Peter Sagan sa lúči s MS v cestnej cyklistike: Preteky mužov prerušili po  necelých dvoch hodinách! | Športky.sk
Peter Sagan sa lúči s MS v cestnej cyklistike: Preteky mužov prerušili po necelých dvoch hodinách! | Športky.sk

Štartová listina - MS v cyklistike 2018 - Peter Sagan | SPORTNET

Čo je to tlak? Sagan má na MS jasnú taktiku, pýtali sa ho aj na olympiádu -  Cyklistika - Športweb
Čo je to tlak? Sagan má na MS jasnú taktiku, pýtali sa ho aj na olympiádu - Cyklistika - Športweb

UCI aj tento rok zmenila kvalifikačný systém na MS, Slovákom výrazne  pomohla - Cycling-Info.sk
UCI aj tento rok zmenila kvalifikačný systém na MS, Slovákom výrazne pomohla - Cycling-Info.sk

Sagan prepísal históriu cyklistiky! Stal sa majstrom sveta tretíkrát po  sebe | TVNOVINY.sk
Sagan prepísal históriu cyklistiky! Stal sa majstrom sveta tretíkrát po sebe | TVNOVINY.sk

MS v cestnej cyklistike 2021: Martin Svrček bojoval o medaily (výsledky  dnes) | SPORTNET
MS v cestnej cyklistike 2021: Martin Svrček bojoval o medaily (výsledky dnes) | SPORTNET

MS: V časovke do 23 rokov triumfoval nórsky cyklista. Slovensko nemalo  zastúpenie | Šport.sk
MS: V časovke do 23 rokov triumfoval nórsky cyklista. Slovensko nemalo zastúpenie | Šport.sk

Klasika Dwars door Vlaanderen 2024 ▶️ priamy prenos | BetArena.sk

Sagan prepísal históriu. Stal sa po tretí raz v rade majstrom sveta

ONLINE: Majstrovstvá Sveta v cyklistike - Kategória ELITE muži - Naživo -  Športweb
ONLINE: Majstrovstvá Sveta v cyklistike - Kategória ELITE muži - Naživo - Športweb

ME v cyklistike 2021 Trentino - favoriti cestných pretekov

MS v cyklistike 2023 Elite preteky mužov ▶️ trasa, Sagan, live

Splnil sa mu detský sen: Poznáme víťaza časovky na MS v cyklistike | Nový  Čas
Splnil sa mu detský sen: Poznáme víťaza časovky na MS v cyklistike | Nový Čas

MS MTB 2014 Norsko - Cyklistika | Česká televize

Dráhová cyklistika-MS: Američanka Dygertová triumfovala v stíhacích  pretekoch | Šport.sk
Dráhová cyklistika-MS: Američanka Dygertová triumfovala v stíhacích pretekoch | Šport.sk

MS v cestnej cyklistike v roku 2017 sa uskutočnia v nórskom Bergene

MS v Glasgowe: Preteky juniorov suverénnym spôsobom vyhral Philipsen,  Schwarzbacher 35., Novák nedokončil - Cycling-Info.sk
MS v Glasgowe: Preteky juniorov suverénnym spôsobom vyhral Philipsen, Schwarzbacher 35., Novák nedokončil - Cycling-Info.sk

Na MS v cyklokrose 11 Slovákov. Najväčšie nádeje vkladajú do juniorky |  Šport.sk
Na MS v cyklokrose 11 Slovákov. Najväčšie nádeje vkladajú do juniorky | Šport.sk

Sagan skončil v ťažkých podmienkach na MS piaty, prekvapujúcim majstrom  sveta sa stal Dán Pedersen
Sagan skončil v ťažkých podmienkach na MS piaty, prekvapujúcim majstrom sveta sa stal Dán Pedersen

MS v cyklistike 2021: Julian Alaphilippe opäť majstrom sveta

Českí mladíci sa rýchlo oklepali z derby so Slovákmi, Nórsku nedali žiadnu  šancu - Reprezentácia - Hokej - Športweb
Českí mladíci sa rýchlo oklepali z derby so Slovákmi, Nórsku nedali žiadnu šancu - Reprezentácia - Hokej - Športweb

MS: Junior Svrček skončil tesne za pódiom, medzi mužmi do 23 rokov bol  najlepším Slovákom Štoček - Slovenský zväz cyklistiky
MS: Junior Svrček skončil tesne za pódiom, medzi mužmi do 23 rokov bol najlepším Slovákom Štoček - Slovenský zväz cyklistiky