Home

Pokročilé pustatina trápi olimpijada 2018 slalom ženy podvod zvädnúť druhý

Ako keď padá dážď so snehom počas šoférovania. Vlhovej na mokrom snehu ušlo  pódium | Flashscore.sk
Ako keď padá dážď so snehom počas šoférovania. Vlhovej na mokrom snehu ušlo pódium | Flashscore.sk

Petra Vlhová – Wikipédia

Vlhová zlatá v slalome: Bez tímu by som to nedokázala

Ledecká přepsala historii. Po zlatu v super-G triumfovala i na snowboardu -  iDNES.cz
Ledecká přepsala historii. Po zlatu v super-G triumfovala i na snowboardu - iDNES.cz

Skvelý výkon Petry Vlhovej, medaila zo superkombinácie jej ušla len o kúsok  | Šport.sk
Skvelý výkon Petry Vlhovej, medaila zo superkombinácie jej ušla len o kúsok | Šport.sk

Zimná olympiáda 2018 v Pjongčangu - Program a informácie - OnlinePrenosy.com

V slalome žien Slovensko bez medaily, Vlhová aj Velez-Zuzulová skončili  mimo elitnej desiatky - SITA.sk
V slalome žien Slovensko bez medaily, Vlhová aj Velez-Zuzulová skončili mimo elitnej desiatky - SITA.sk

Zlato v slalome žien pre Hansdotterovú, Vlhová aj Velez-Zuzulová v druhej  desiatke | Regióny.zoznam.sk
Zlato v slalome žien pre Hansdotterovú, Vlhová aj Velez-Zuzulová v druhej desiatke | Regióny.zoznam.sk

Slalomárky Dukly Vlhová i Velez-Zuzulová bez medailí, zbabrali už prvé kolo

ZOH 2018 v Pjongčangu: Zjazdové lyžovanie - SITA.sk

Slovensko má zlato, Vlhová vyhrala slalom. Ďakujem, že ste mi verili - ZOH  Peking 2022 - Zimná olympiáda - Športweb
Slovensko má zlato, Vlhová vyhrala slalom. Ďakujem, že ste mi verili - ZOH Peking 2022 - Zimná olympiáda - Športweb

Vlhová - Obrovský slalom - 2. kolo - Online - ZOH 2018 | SPORTNET

Shiffrinová nastúpi v Are iba v slalome, cieľom je zisk malého glóbusu |  Flashscore.sk
Shiffrinová nastúpi v Are iba v slalome, cieľom je zisk malého glóbusu | Flashscore.sk

Vlhová, Zuzulová - Slalom - 2. kolo - Online - ZOH 2018 | SPORTNET

Shiffrinová zvíťazila v obrovskom slalome, Vlhová 13. po zlom druhom kole |  Regióny.zoznam.sk
Shiffrinová zvíťazila v obrovskom slalome, Vlhová 13. po zlom druhom kole | Regióny.zoznam.sk

Preview SP v alpskom lyžovaní 2017/2018: Petra Vlhová plánuje až 30 štartov  -
Preview SP v alpskom lyžovaní 2017/2018: Petra Vlhová plánuje až 30 štartov -

Favoritka Shiffrinová zvracela a skončila ve slalomu bez medaile, zlato  bere Švédka Hansdotterová - Aktuálně.cz
Favoritka Shiffrinová zvracela a skončila ve slalomu bez medaile, zlato bere Švédka Hansdotterová - Aktuálně.cz

Olympijské hry v Pjongčangu. Program a šance Slovákov | LepšíDeň.sk

Petra Vlhová vyhrala obrovský slalom SP v Jasnej, v boji o veľký glóbus  stráca už len 36 bodov! | Slovenský olympijský tím
Petra Vlhová vyhrala obrovský slalom SP v Jasnej, v boji o veľký glóbus stráca už len 36 bodov! | Slovenský olympijský tím