ZOH: Slovenskú ženskú štafetu stiahli z trate, zlato získali Švédky |  SPORTNET
ZOH: Slovenskú ženskú štafetu stiahli z trate, zlato získali Švédky | SPORTNET

Olympijské hry v Pekingu sú prvé v dejinách, kde športovci jazdia po 100 %  umelom snehu. Je to drahé a nebezpečné | interez.sk
Olympijské hry v Pekingu sú prvé v dejinách, kde športovci jazdia po 100 % umelom snehu. Je to drahé a nebezpečné | interez.sk

Johannes Thingnes Bö vyhral preteky s hromadným štartom na ZOH 2022 |  SPORTNET
Johannes Thingnes Bö vyhral preteky s hromadným štartom na ZOH 2022 | SPORTNET

Slovenský biatlon budú na ZOH reprezentovať štyria muži a štyri ženy |  Slovenský olympijský tím
Slovenský biatlon budú na ZOH reprezentovať štyria muži a štyri ženy | Slovenský olympijský tím

Biatlon na Zimních olympijských hrách 2018 – Wikipedie

Biatlon na ZOH 2022 ☑️ program Slovákov, výsledky, disciplíny, live

ZOH 2022: Braisazová-Bouchetová vyhrala preteky s hromadným štartom -  Správy RTVS
ZOH 2022: Braisazová-Bouchetová vyhrala preteky s hromadným štartom - Správy RTVS

Toto je Nastina olympiáda! - reakcie - ZOH 2018 - Pchjongčchang 2018 -  Športweb
Toto je Nastina olympiáda! - reakcie - ZOH 2018 - Pchjongčchang 2018 - Športweb

Biatlon muži ONLINE Kontiolahti dnes vytrvalostné preteky na 20 km, v akcii  aj Michal Šima a Matej Baloga
Biatlon muži ONLINE Kontiolahti dnes vytrvalostné preteky na 20 km, v akcii aj Michal Šima a Matej Baloga

Biatlon ZOH 2022 ▶️program, nominácia Slovenska, výsledky | BetArena.sk

Paulína Fialková mohla bojovať o medaily na ZOH 2022 v rýchlostných  pretekoch | SPORTNET
Paulína Fialková mohla bojovať o medaily na ZOH 2022 v rýchlostných pretekoch | SPORTNET

1. deň ZOHM: Prvá medailová radosť, biatlonista Markus Sklenárik získal  bronz
1. deň ZOHM: Prvá medailová radosť, biatlonista Markus Sklenárik získal bronz

Budúcnosť slovenského biatlonu: Talentovaná hviezdička aj v šprinte medzi  elitou! | Športky.sk
Budúcnosť slovenského biatlonu: Talentovaná hviezdička aj v šprinte medzi elitou! | Športky.sk

Ema Kapustová predviedla skvelý výkon na ME, získala bronzovú medailu |  SPORTNET
Ema Kapustová predviedla skvelý výkon na ME, získala bronzovú medailu | SPORTNET

biatlon | Slovenský olympijský tím

Streľba Tomáša Sklenárika mrzela. Nezareagoval som na vietor, vravel |  SPORTNET
Streľba Tomáša Sklenárika mrzela. Nezareagoval som na vietor, vravel | SPORTNET

Anastasii Kuzminovej sa splnil sen, po tretie olympijské zlato si dobehla  so slovenskou vlajkou - SITA.sk
Anastasii Kuzminovej sa splnil sen, po tretie olympijské zlato si dobehla so slovenskou vlajkou - SITA.sk

Zimná olympiáda 2018 v Pjongčangu - Program a informácie - OnlinePrenosy.com

Trapas, hanba a totálne poníženie súperov: Biatlon v rozklade, Nóri  šokovali svet | Športky.sk
Trapas, hanba a totálne poníženie súperov: Biatlon v rozklade, Nóri šokovali svet | Športky.sk

Rovnaký scenár ako vo Svetovom pohári: Výsmech súperom, v Osrblí dominovala  len jedna krajina | Športky.sk
Rovnaký scenár ako vo Svetovom pohári: Výsmech súperom, v Osrblí dominovala len jedna krajina | Športky.sk