Home

hlasovanie jednoznačný západ semifinále 100 m muži detské ihrisko polovičná mainstream

Statočnému Volkovi ušlo finále o stotinu: Mal som bežať rýchlejšie! -  Atletika - Športweb
Statočnému Volkovi ušlo finále o stotinu: Mal som bežať rýchlejšie! - Atletika - Športweb

Volko získal na ME do 23 rokov striebro na 100 metrov | SPORTNET

Usain Bolt je najrýchlejším mužom planéty - Dobré noviny

Volko postúpil na ME v Mníchove do semifinále stovky mužov, Forsterová  skončila už v rozbehu (video) | SportDnes.sk
Volko postúpil na ME v Mníchove do semifinále stovky mužov, Forsterová skončila už v rozbehu (video) | SportDnes.sk

Forsterovej nevyšlo semifinále na 100 m prekážok podľa predstáv a výkon z  rozbehu už nezopakovala (video) - SITA.sk
Forsterovej nevyšlo semifinále na 100 m prekážok podľa predstáv a výkon z rozbehu už nezopakovala (video) - SITA.sk

Svetová univerziáda: Ledecká v slovenskom výkone roka (56,71) o 13 stotín  štvrtá na 400 m prekážok, Baluchovi ušlo finále iba o dve stotinky, Forster  a Volko hladko postúpili z rozbehov – Atletika.sk
Svetová univerziáda: Ledecká v slovenskom výkone roka (56,71) o 13 stotín štvrtá na 400 m prekážok, Baluchovi ušlo finále iba o dve stotinky, Forster a Volko hladko postúpili z rozbehov – Atletika.sk

MS v atletike - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N

Viktória Forster v semifinále prekážkarskej stovky na ME nezopakovala  sľubný výkon z rozbehu, zradili ju slabiny – Atletika.sk
Viktória Forster v semifinále prekážkarskej stovky na ME nezopakovala sľubný výkon z rozbehu, zradili ju slabiny – Atletika.sk

Forsterová sa nepredstaví v semifinále stovky, v prvom rozbehu obsadila 8.  miesto | Športky.sk
Forsterová sa nepredstaví v semifinále stovky, v prvom rozbehu obsadila 8. miesto | Športky.sk

Gatlin a Blake nebudú vo finále na 200 m. Bolt o Američanovi: Asi je už  starý - Olympijské hry 2016 - Športweb
Gatlin a Blake nebudú vo finále na 200 m. Bolt o Američanovi: Asi je už starý - Olympijské hry 2016 - Športweb

ME v krátkom bazéne: Podmaníková piata na 100 m- Správy RTVS

Su Bingtian 9.83 bol tiež senzáciou v Japonsku. Japonské médiá: Je to  vzrušujúce! - Svetové správy - Novinky - Shenzhen Vility Automatické stroje  Co., Ltd
Su Bingtian 9.83 bol tiež senzáciou v Japonsku. Japonské médiá: Je to vzrušujúce! - Svetové správy - Novinky - Shenzhen Vility Automatické stroje Co., Ltd

Forsterová aj Škvarková v semifinále, ani národný rekord Slovákom na finále  MS nestačil | Športky.sk
Forsterová aj Škvarková v semifinále, ani národný rekord Slovákom na finále MS nestačil | Športky.sk

Ján Volko v rozbehu na 100 m proti obhajcovi titulu Churandymu Martinovi –  Atletika.sk
Ján Volko v rozbehu na 100 m proti obhajcovi titulu Churandymu Martinovi – Atletika.sk

Majstrovstvá sveta v atletike 2009 – Beh na 100 m mužov – Wikipédia

Aktualizované: Volko šiesty vo finále šesťdesiatky, v súboji TOP ôsmich  šprintérov bol jediným Európanom - SITA.sk
Aktualizované: Volko šiesty vo finále šesťdesiatky, v súboji TOP ôsmich šprintérov bol jediným Európanom - SITA.sk

Volko zabehol 10,25 a nepostúpil do semifinále stovky

Šprintér Ján Volko triumfoval aj v semifinále behu na 100 m

Jacobs podal vo finále behu na 100 m prekvapujúci výkon, získal zlato a  stanovil nové európske maximum - SITA.sk
Jacobs podal vo finále behu na 100 m prekvapujúci výkon, získal zlato a stanovil nové európske maximum - SITA.sk

Ján Volko dnes vo finále stovky obsadil 4. miesto na ME v atletike 2022 |  SPORTNET
Ján Volko dnes vo finále stovky obsadil 4. miesto na ME v atletike 2022 | SPORTNET

MS v atletike 2022: Šprint mužov na 100 m vyhral Fred Kerley (VIDEO) |  SPORTNET
MS v atletike 2022: Šprint mužov na 100 m vyhral Fred Kerley (VIDEO) | SPORTNET

Atletika: Stanislava Škvarková skončila v behu na 100 m cez prekážky štvrtá  | SPORTNET
Atletika: Stanislava Škvarková skončila v behu na 100 m cez prekážky štvrtá | SPORTNET

Slovenský atletický zväz - Grant Holloway 🏃 vyrovnal v II. semifinále behu  na 60 m prekážok na halových MS v Belehrade svetový rekord. 👏  Dvadsaťštyriročný Američan 🇺🇸 dosiahol navlas rovnaký výkon ako
Slovenský atletický zväz - Grant Holloway 🏃 vyrovnal v II. semifinále behu na 60 m prekážok na halových MS v Belehrade svetový rekord. 👏 Dvadsaťštyriročný Američan 🇺🇸 dosiahol navlas rovnaký výkon ako

Volko na ME druhý najrýchlejší v rozbehoch na 100 m (10,22), pre Forster a  Bujnu bolo semifinále priďaleko – Atletika.sk
Volko na ME druhý najrýchlejší v rozbehoch na 100 m (10,22), pre Forster a Bujnu bolo semifinále priďaleko – Atletika.sk

MS: V behu na 100 m bola najrýchlejšia Richardsonová. O pódium sa delila s  Jamajčankami | Šport.sk
MS: V behu na 100 m bola najrýchlejšia Richardsonová. O pódium sa delila s Jamajčankami | Šport.sk

Šprintér Volko nepostúpil zo semifinále stovky: Ušla mu prvá polovica |  Športky.sk
Šprintér Volko nepostúpil zo semifinále stovky: Ušla mu prvá polovica | Športky.sk

Famózny výkon Volka na majstrovstvách Európy. Od bronzu ho delili iba štyri  stotiny | TVNOVINY.sk
Famózny výkon Volka na majstrovstvách Európy. Od bronzu ho delili iba štyri stotiny | TVNOVINY.sk