Home

zaobchádzanie mokraďové Chorá osoba slavomír lindvai beh tabuľky príliv vpred univerzitnú

Slavomír Lindvai: Ničil ho alkohol, zachránil ho beh (príbeh) | SPORTNET

Slavomír Lindvai - preteky na 24 hodín v Brazílii - fotogaléria -  kosice.korzar.sme.sk - Korzár SME
Slavomír Lindvai - preteky na 24 hodín v Brazílii - fotogaléria - kosice.korzar.sme.sk - Korzár SME

Čerstvý päťdesiatnik Slavomír Lindvai chce prekonať slovenský rekord v  počte 24-hodinoviek – Atletika.sk
Čerstvý päťdesiatnik Slavomír Lindvai chce prekonať slovenský rekord v počte 24-hodinoviek – Atletika.sk

2021 – Atletika.sk

Lindvai 31. na ME v 24-hodinovom behu | Bleskovky | BEHAME.sk | bežecký  portál, informácie o behoch, spravodajstvo, bežecká škola, fotografie
Lindvai 31. na ME v 24-hodinovom behu | Bleskovky | BEHAME.sk | bežecký portál, informácie o behoch, spravodajstvo, bežecká škola, fotografie

Ultrabežec Slavomí Lindvai vybojoval bronz na MS v behu na 24 hodín |  SPORTNET
Ultrabežec Slavomí Lindvai vybojoval bronz na MS v behu na 24 hodín | SPORTNET

Lindvai mieri na Taiwan s cieľom dôstojne obstáť | Košice Online

september 2022 – Atletika.sk

Muky a trýznenie pre slovenského hrdinu: 12-hodinové indické peklo... Moč  sa zmenil na krv! | Športky.sk
Muky a trýznenie pre slovenského hrdinu: 12-hodinové indické peklo... Moč sa zmenil na krv! | Športky.sk

Lindvai vyrovnal slovenský rekord v behu na 24 hodín. Zažil aj svetový  rekord | SPORTNET
Lindvai vyrovnal slovenský rekord v behu na 24 hodín. Zažil aj svetový rekord | SPORTNET

ROZHOVOR: Slavomír Lindvai úspěšný na Spartathlonu - behej.com: BĚH,  MARATON, BĚHÁNÍ
ROZHOVOR: Slavomír Lindvai úspěšný na Spartathlonu - behej.com: BĚH, MARATON, BĚHÁNÍ

Ocenený Lindvai s cieľom prekonať rekord | Košice Online

Na víkendových 23. ME v behu na 24 hodín v talianskej Verone si jediný  slovenský zástupca Slavomír Lindvai vybojoval 64. miesto výkonom 210,770  km. Štartovalo 120 ultravytrvalcov. – Atletika.sk
Na víkendových 23. ME v behu na 24 hodín v talianskej Verone si jediný slovenský zástupca Slavomír Lindvai vybojoval 64. miesto výkonom 210,770 km. Štartovalo 120 ultravytrvalcov. – Atletika.sk

Lindvai získal prestížnu cenu, na Taiwane sa môže ako rekordér osamostatniť  | SPORTNET
Lindvai získal prestížnu cenu, na Taiwane sa môže ako rekordér osamostatniť | SPORTNET

Ultrabeh.sk - od ultrabežcov, pre ultrabežcov. Beh, maratón a viac.

Veľký buldog z Malej Idy sa nikdy nevzdáva | BEHAME.sk | bežecký portál,  informácie o behoch, spravodajstvo, bežecká škola, fotografie
Veľký buldog z Malej Idy sa nikdy nevzdáva | BEHAME.sk | bežecký portál, informácie o behoch, spravodajstvo, bežecká škola, fotografie