Je potrebné reklama padák sp lyzovanie body efektívna štvrtok doma

Petra Vlhová alebo Mikaela Shiffrinová. Kto získa veľký glóbus?  (špekulácia) | SPORTNET
Petra Vlhová alebo Mikaela Shiffrinová. Kto získa veľký glóbus? (špekulácia) | SPORTNET

Bez Gisinovej. Vlhová odštartuje v druhej desiatke - Zimné športy - Športweb

Adam Žampa na 25. mieste v "obráku": "Dôležité sú body" - Zväz slovenského  lyžovania
Adam Žampa na 25. mieste v "obráku": "Dôležité sú body" - Zväz slovenského lyžovania

Petra Vlhová vybojovala ďalšie body: Preložený zjazd v Crans Montane  ovládla Talianka Goggiová | Športky.sk
Petra Vlhová vybojovala ďalšie body: Preložený zjazd v Crans Montane ovládla Talianka Goggiová | Športky.sk

Žampa sa raduje z prvých bodov sezóny: V druhom kole bol siedmy najlepší! |  Športový Čas
Žampa sa raduje z prvých bodov sezóny: V druhom kole bol siedmy najlepší! | Športový Čas

SP Alta Badia: Adam Žampa si odniesol body aj v pondelkovom "obráku"

Andreas Žampa si v obráku v Adelbodene pripísal ďalšie body - SITA.sk

VIDEO Petra Vlhová získala v zjazde ďalšie cenné body: Gutová-Behramiová  navýšila svoj náskok | Športky.sk
VIDEO Petra Vlhová získala v zjazde ďalšie cenné body: Gutová-Behramiová navýšila svoj náskok | Športky.sk

Vlhová zabojuje v Jasnej o dôležité body, Magoniho asistent jej verí aj v  obrovskom slalome - SITA.sk
Vlhová zabojuje v Jasnej o dôležité body, Magoniho asistent jej verí aj v obrovskom slalome - SITA.sk

Petra Vlhová a zjazd SP vo Val di Fassa: 12. miesto, vyhrala  Gutová-Behramiová | SPORTNET
Petra Vlhová a zjazd SP vo Val di Fassa: 12. miesto, vyhrala Gutová-Behramiová | SPORTNET

Petra Vlhová zabojuje o ďalšie body vo Svetovom pohári, v prvom tréningu v  Crans Montane bola trinásta - SITA.sk
Petra Vlhová zabojuje o ďalšie body vo Svetovom pohári, v prvom tréningu v Crans Montane bola trinásta - SITA.sk

ONLINE: Super-G žien v Zauchensee 2024 LIVE. Petra Vlhová dnes neštartuje |  SPORTNET
ONLINE: Super-G žien v Zauchensee 2024 LIVE. Petra Vlhová dnes neštartuje | SPORTNET

Bodovanie SP lyžovanie ⛷️ priebežné poradie žien

LYŽOVANIE-SP: Adam Žampa je 27., víťazom Kristoffersen

Obrovský slalom v Söldene mal senzačného víťaza, body získal aj Adam Žampa  (video) - SITA.sk
Obrovský slalom v Söldene mal senzačného víťaza, body získal aj Adam Žampa (video) - SITA.sk

SP St. Anton: Petra Vlhová si v super-G pripísala body

Petra Vlhová: Tréning vo Val d'Isere (zjazd, dnes, štvrtok) | SPORTNET

Petra Vlhová predviedla na trati Kandahar skvelú jazdu a získala ďalšie body  vo Svetovom pohári (video) - SITA.sk
Petra Vlhová predviedla na trati Kandahar skvelú jazdu a získala ďalšie body vo Svetovom pohári (video) - SITA.sk

SP lyžovanie [2023/2024] ⇒ ženy: program, výsledky | Skutočnosť.sk