prápor sprevádzať Mount Vesuvius vodne polo slovensko vetva Nie je to komplikované staviteľ

Vodné pólo: Slovensko porazilo Bulharsko 20:12 | SPORTNET

Vodné pólo: Na Európske hry idú aj Piešťanky | Z Piešťan

VODNÉ PÓLO: Slovensko zdolalo Maltu, na ME nebude - SITA.sk

Slovensko zorganizuje v Košiciach kvalifikačnú skupinu o postup na  vodnopólové ME do 19 rokov - SITA.sk
Slovensko zorganizuje v Košiciach kvalifikačnú skupinu o postup na vodnopólové ME do 19 rokov - SITA.sk

Úspešný deň vodných pólistov. Muži aj ženy postúpili na majstrovstvá Európy  - Úspešný deň vodných pólistov. Muži aj ženy postúpili na majstrovstvá  Európy - Športweb
Úspešný deň vodných pólistov. Muži aj ženy postúpili na majstrovstvá Európy - Úspešný deň vodných pólistov. Muži aj ženy postúpili na majstrovstvá Európy - Športweb

Slovenské vodné pólistky obsadili na ME v Budapešti siedme miesto,  šampiónkami sú Španielky - SITA.sk
Slovenské vodné pólistky obsadili na ME v Budapešti siedme miesto, šampiónkami sú Španielky - SITA.sk

Vodné pólo: Piešťanky sú opäť v I. lige – pnky.sk

Slovensko bude štartovať na ME 2022 vo vodnom póle žien, Rusko vyradili |  SPORTNET
Slovensko bude štartovať na ME 2022 vo vodnom póle žien, Rusko vyradili | SPORTNET

Vodné pólo na Slovensku ukončili, nového majstra nespoznáme | ta3

Vodné pólo-ME: Slováci si na záver poradili so Slovincami, obsadili konečné  13. miesto | Šport.sk
Vodné pólo-ME: Slováci si na záver poradili so Slovincami, obsadili konečné 13. miesto | Šport.sk

Vodné pólo | Piešťanský denník

Vodné pólo: Hornets pomohol prehovorený brankár

Vodné pólo: Piešťanky v reprezentácii Slovenska na trurnaji v Prahe | Z  Piešťan
Vodné pólo: Piešťanky v reprezentácii Slovenska na trurnaji v Prahe | Z Piešťan

Reprezentantky Slovenska vo vodnom póle na ME v Splite po prehre s  Rumunskom na poslednom 12.mieste | Slovenská plavecká federácia
Reprezentantky Slovenska vo vodnom póle na ME v Splite po prehre s Rumunskom na poslednom 12.mieste | Slovenská plavecká federácia

Slovenské pólistky zo skupiny ME nepostúpia. Nemky ich poslali do bojov o  spodné priečky - Slovenské pólistky zo skupiny ME nepostúpia. Nemky ich  poslali do bojov o spodné priečky - Športweb
Slovenské pólistky zo skupiny ME nepostúpia. Nemky ich poslali do bojov o spodné priečky - Slovenské pólistky zo skupiny ME nepostúpia. Nemky ich poslali do bojov o spodné priečky - Športweb

Naši vodní pólisti po výhre nad Slovinskom na ME na predposlednom 15.mieste  | Slovenská plavecká federácia
Naši vodní pólisti po výhre nad Slovinskom na ME na predposlednom 15.mieste | Slovenská plavecká federácia

vodne polo - Najčerstvejšie informácie | Čas

VODNÉ PÓLO: Slováci na Volvo Cupe bez výhry. Skončili poslední

Slovenská plavecká federácia - SPF - VODNÉ PÓLO Slovenská enkláva vo  Francúzsku sa rozširuje o Mareka Tkáča ! Slovenský vodnopólový reprezentant  Marek Tkáč prestupuje do krajiny galského kohúta. Od novej sezóny bude
Slovenská plavecká federácia - SPF - VODNÉ PÓLO Slovenská enkláva vo Francúzsku sa rozširuje o Mareka Tkáča ! Slovenský vodnopólový reprezentant Marek Tkáč prestupuje do krajiny galského kohúta. Od novej sezóny bude

Vodnopóloví reprezentanti do 17 rokov od štvrtka na Malte v kvalifikácii o  postup na ME | Slovenská plavecká federácia
Vodnopóloví reprezentanti do 17 rokov od štvrtka na Malte v kvalifikácii o postup na ME | Slovenská plavecká federácia

vodné pólo - Aktuálne články | Športky.sk

V OBRAZOCH: Vodné pólo ženy Slovensko - Turecko

Vodné pólo nás baví - Naša dievčenská reprezentačná U15-tka na záver bojov  v skupine o 13.až 15.miesto pred pár sekundami vyhrala na ME U15 v Záhrebe  nad Ukrajinou o 10 gólov 16:6!
Vodné pólo nás baví - Naša dievčenská reprezentačná U15-tka na záver bojov v skupine o 13.až 15.miesto pred pár sekundami vyhrala na ME U15 v Záhrebe nad Ukrajinou o 10 gólov 16:6!

Vodné pólo: Slovensko porazilo Veľkú Britániu 17:7 | SPORTNET

Vodné pólo nás baví - Slovenské vodnopólové reprezentantky dnes vyhrali nad  Maltou 16:10 v prvom zápase kvalifikácie o postup na ME 2024 a prakticky si  vybojovali postup do Izraela! Po včerajšom úvodnom
Vodné pólo nás baví - Slovenské vodnopólové reprezentantky dnes vyhrali nad Maltou 16:10 v prvom zápase kvalifikácie o postup na ME 2024 a prakticky si vybojovali postup do Izraela! Po včerajšom úvodnom