Paralympiáda: Rekordná medailová nádielka Slovákov!

Curling na vozíku: Slovensko postúpilo na ZPH v Pekingu 2022 do semifinále  | SPORTNET
Curling na vozíku: Slovensko postúpilo na ZPH v Pekingu 2022 do semifinále | SPORTNET

V Pekingu štartuje paralympiáda: Kedy budú v akcii Slováci? | Nový Čas

Posledné zimné Hry bez zlata | Paralympic

Slováci obhajujú na paralympiáde v Pjongčangu sedem medailí zo Soči a chcú  viac - Bleskové správy
Slováci obhajujú na paralympiáde v Pjongčangu sedem medailí zo Soči a chcú viac - Bleskové správy

Paraalpské lyžovanie | Paralympic

Slováci skončili na 10. priečke v hodnotení úspešnosti krajín v Pekingu,  majú už 61 medailí - SITA.sk
Slováci skončili na 10. priečke v hodnotení úspešnosti krajín v Pekingu, majú už 61 medailí - SITA.sk

OLYMPIJSKÉ: Začala sa X. zimná paralympiáda

Zimná paralympiáda: Vladimír Gajdičiar v stíhacích pretekoch na 2,4 km  siedmy | Slovenský olympijský tím
Zimná paralympiáda: Vladimír Gajdičiar v stíhacích pretekoch na 2,4 km siedmy | Slovenský olympijský tím

Rádio Rebeca podporuje našich paralympionikov. Poďte do toho s nami!

Lyžiarka Henrieta Farkašová a jej paralympiády poznačené Putinom

Fantastický Pjongčang: Slovensko má za sebou najúspešnejšie zimné  paralympijské hry v histórii! | Športky.sk
Fantastický Pjongčang: Slovensko má za sebou najúspešnejšie zimné paralympijské hry v histórii! | Športky.sk

Slováci majú za sebou najúspešnejšie zimné paralympijské hry, v hodnotení  krajín sú v Top 10 - SITA.sk
Slováci majú za sebou najúspešnejšie zimné paralympijské hry, v hodnotení krajín sú v Top 10 - SITA.sk

Všetky galérie | Paralympic

Farkašová je tajným slovenským želiezkom na medailu | Šport.sk

Rekordná slovenská medailová žatva: Najkrajšia paralympiáda! | Nový Čas

Prešovská župná paralympiáda zvýšila povedomie o paralympijskom športe a  podporila talenty | Paralympic
Prešovská župná paralympiáda zvýšila povedomie o paralympijskom športe a podporila talenty | Paralympic

Jej kategóriu na paralympiáde zrušili. Medailistka sa vzoprela a vyhrala  boj s pravidlami | ta3
Jej kategóriu na paralympiáde zrušili. Medailistka sa vzoprela a vyhrala boj s pravidlami | ta3

Štartuje paralympiáda, v hre Smaržová a Gajdičiar | Žilinský večerník

Ľudská krutosť nemá hranice: Farkašová opísala momenty plné ponižovania a  bezcitnej šikany
Ľudská krutosť nemá hranice: Farkašová opísala momenty plné ponižovania a bezcitnej šikany